Aktuality

Druhý zápas přípravy na jaro.

TJ Petrovice - Rouchovany " B " 5 - 0 ( 4 - 0 )
Branky : Březina Michal 2x, Vespalec Tomáš , Bogner Luboš a Bogner Patrik
Rouchovany " B " náš tradiční soupeř pro přípravu k nám dojel k utkání přesně týden před zahájením soutěží na okrese Třebíč. Stejně jako náš tým taky né v plné sestavě ve které by měl hrát jarní utkání jsme si zahráli docela slušný zápas ve kterém jsme se prosadili v koncovce lépe jako soupeř. Výsledek neodpovídá obrazu hry a soupeř buď ztroskotal na našem náhradním brankáři Daliboru Hladíkovi ( podal slušný výkon a vychytal soupeři 3 tutovky  ) a nebo na špatné koncovce vlasních hráčů. Pro náš tým to byla myslím dobrá příprava na jaro i když mě mrzí, že jsme se opět nesešli v plné síle a museli jsme si pomoci mládím našich tatínků ( pospořili nás Patrik Bogner a Pavlík Šedrla ). Doufám, že se na poslední přípravný zápas už konečně všichni sejdeme.
Žádné komentáře
 
Stránky vytvořil Patrik Bogner