Zimní příprava 2013

Jen v krátkosti co se týče našich dalších přípravných zápasů před jarem 2013. Doma jsme v neděli 17.3. přivítali naše tradiční mužstvo Rouchovan "B" z třebíčského okresu. Po poměrně vyrovnaném zápase jsme vyhráli 3 : 2 a další týden 21.3. jsme se utkali opět doma s mužstvem Horních Kounic "B" a remízovali jsme 2 : 2. Výsledkově i herně se nám příprava v kostce vydařila a teď nezbývá než se těšit na mistráky jarní sezóny.

Zimní příprava 2013

Tak jako každým rokem se věnujeme v zimně stále nějakému pohybu a chodíme pravidelně od listopadu do konce února v pátek do sportovní haly ve městě a také v neděli do Petrovic na hřiště v případě příznivého počasí. Klasickou zimní přípravu zahajujeme vždy, tak koncem ledna a pak následují i přípravná utkání před zahájením jarních odvet. Letos tomu nebylo jinak a v neděli jsme odehráli na domácí půdě i první utkání proti soupeři z Rakšic, kteří hrají okresní přebor a pro které to bylo taky první utkání. Byl to docela slušný zápas z obou stran a i přes naši výhru
4 : 1 ( branky - Luboš Bogner 2 x , Ondra Šabaka a Michal Březina ) zůstáváme pro jaro při zemi a vše podstatné se ukáže až v prvním mistrovském utkání 30.3.2013 na půdě mužstva Rybníků a dalších následujících. Přípravu bereme jako přípravu pro sehrání a vyskoušení si různých variant obsazení postů a pod. Další zápas hrajeme v neděli 17.3. s Rouchovanama a 24.3. s mužstvem H. Kounic "B".

Poslední fotbálek roku 2012

Příprava v KD

 
Stránky vytvořil Patrik Bogner