Střelci týmu

Podzim 2012

Zhodnocení našich podzimních výkonů.
Kdybych měl v kostce našich 14 pozimních utkání, tak musím konstatovat, že letošní podzim se řadí mezi Nejvíce povedené a troufnu si podotknout v historii našeho klubu. Za vše hovoří konečná tabulka kde jsme na 1. místě s 37 body a skórem 49 : 8. V domácí zápasech jsme vyhrály 6 utkání a jen 1 x prohrály ( s mužstvem Dobřínska a to až v 10 kole ) kdy si mužstvo vybralo slabší chvilku ( hlavně naši střelci ). Venkovní zápasy se nám povedli co do výsledků a bodů lépe a po 6 výhrách a 1 remíze ve Skalici ), jsme udělali 19 bodů a doma jen 18 bodů. Chtěl bych mužstvu poděkovat za přístup k tréninkům a taky účasti na zápasy, což je jasně důsledkem naší hry. Je to i zavazující pro jarní boje a prot věřím, že se k zimní přípravě přistoupí celkově zodpovědně, aby jsme jaro zvládli neméně dobře.
A jak se podíleli naši střelci se zatížením kont soupeřů?
 Tady je máme : Zd. Fiala 16 branek , Luboš Bogner 12, Danek Šlapák 5,  Po 2 brankách se podělili - Mirek Světlík, Jirka Vesplec, Ondra Šabaka, Michal Březina, Zd. Štolpa a Petr Holub
a po 1 brance dali - Jakub Stejskal, Honza Kohout, Lumír Bartoník a Tomáš Vespalec.
Ještě se musím zmínit i o naší dobře pracující obraně v čele s brankářem Tomášem Bauerem, který nestačil jen na 8 střel soupeře, což je hodně slušné.
 
Žádné komentáře
 
Stránky vytvořil Patrik Bogner